Placeholder

UTM Concept

Żyjemy w świecie informacji, w którym łączność z Internetem stanowi podstawową potrzebę biznesową. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem firmy, czy też użytkownikiem prywatnym, czekają na Ciebie różnorodne zagrożenia, gotowe zaatakować w momencie, w którym poziom Twoich zabezpieczeń jest najniższy. Mogą to być wirusy, konie trojańskie, spam, jak również ataki z wewnątrz organizacji: kradzieże i wycieki danych. Dlatego też zadbanie o Twoje bezpieczeństwo – jako Użytkownika – jest niezwykle istotne! Jak zapewnić kompleksową, ciągłą ochronę przed wyspecjalizowanymi zagrożeniami bezpieczeństwa IT?

  • UTM Cyberoam Zastosowana w urządzeniach Cyberoam rozszerzalna architektura bezpieczeństwa, oraz technologia wielordzeniowa umożliwiają dostosowanie zabezpieczeń do przyszłych zagrożeń.
  • Produkty Urządzenia Cyberoam oferują kompleksową ochronę sieci dla organizacji o każdej wielkości, począwszy od dużych firm poprzez średnie przedsiębiorstwa, a także dla małych biur i oddziałów terenowych.
  • Klienci Produktom firmy UTM-Concept zaufało już wielu przedsiębiorców. Posiadamy indywidualne podejście do każdego klienta i dobieramy rozwiązania systemowe najlepiej dostosowane do jego potrzeb.
  • Kontakt Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 18 lat. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zabezpieczeniach sieci firmowej. Nasza oferta obejmuje urządzenia najwyższej klasy.

Placeholder

UTM Concept

Rozwiązania ochronne firmy Cyberoam, które działają w oparciu o identyfikację tożsamości użytkowników, zabezpieczają Twoją sieć niezależnie od miejsca aktywności pracowników: siedziba firmy, oddział terenowy, dom, a także podróż służbowa.

Firewall Cyberoambezpieczeństwo sieci utm

Sprzętowy firewall Cyberoam oferuje stanową inspekcję pakietów (SPI) oraz głęboką inspekcję pakietów (DPI), aby zapewnić bezpieczeństwo sieci, aplikacji i użytkowników. Chroni organizację poprzez tworzenie polityk dostosowanych do indywidualnych potrzeb. .

VPN Cyberoam

bezpieczeństwo sieci utm

Cyberoam obsługuje IPSec, LT2P, PPTP i SSL VPN, zapewniając bezpieczny zdalny dostęp do zasobów organizacji.
Cyberoam posiada certyfikat VPNC, współpracuje z większością rozwiązań VPN innych firm. Pozwala na prostą integrację z istniejącą infrastrukturą sieciową i zapewnia bezpieczny dostęp dla zdalnych pracowników, partnerów, dostawców i klientów. .

IPS Cyberoam

bezpieczeństwo sieci utm

IPS (Intrusion Prevention System) moduł implementowany w urządzeniach Cyberoam, zapewnia ochronę przed atakami na poziomie sieci oraz aplikacji, zabezpiecza przed próbami włamań, atakami DoS i DDoS, przesyłaniem kodu złośliwego, backdoorami oraz zagrożeniami hybrydowymi.
IPS zawiera kilka tysięcy sygnatur, proces automatycznej aktualizacji zapewnia ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. .

Weeb Filter bezpieczeństwo sieci utm

Moduł filtrowania www oferuje bardzo rozbudowane bazy adresów URL pogrupowane w 82 kategorie tematyczne. Cyberoam blokuje dostęp do szkodliwych stron www, zapobiegając rozprzestrzenianiu się wirusów, phishingu i treści, które mogłyby narazić organizację na odpowiedzialność karną i bezpośrednie konsekwencje finansowe. .

Application Filter bezpieczeństwo sieci

Cyberoam oferuje monitoring i kontrolę aplikacji, zapobiegając wyciekowi informacji wyszukanym zagrożeniom w warstwie aplikacyjnej m.in. złośliwe oprogramowanie, phishing, botnety.

WAF bezpieczeństwo sieci utm

WAF (Web Application Firewall) Cyberoam oferuje subskrypcję internetową na swoich urządzeniach. Moduł zabezpiecza strony Internetowe oraz aplikacje oparte na sieci Web w organizacji przed atakami takimi jak SQL injection, cross-site scripting (XSS), przechwycenia sesji , przepełnienia bufora, i więcej.
Cyberoam Web Application Firewall jest wdrażany w celu przechwycenia ruchu do i z serwerów WWW, aby zapewnić dodatkową warstwę zabezpieczeń przed atakami, zanim będą mogły dotrzeć do aplikacji internetowych. Filtruje każde żądanie i odpowiedź w ramach https / httpsS / Web warstw Service.

IM bezpieczeństwo sieci utm

Cyberoam umożliwia konfigurowanie i zarzadzanie ograniczeniami komunikatorów Internetowych dostarczonych przez Yahoo i MSN. Ruch w sieci oraz przesyłane pliki są monitorowane oraz filtrowane poprzez polityki oraz treści. Moduł IM umożliwia blokowanie pewnych słów kluczowych takich jak np. numer rachunku bankowego, nr. dowodu osobistego, itp. Cyberoam usuwa skonfigurowane wyrażenia i słowa kluczowe.

Qos bezpieczeństwo sieci utm

Cyberoam umożliwia administratorowi zdefiniowanie polityki ograniczenia przepustowości w ruchu sieciowym w przypadku połączeń VPN, zapewni to utrzymanie odpowiedniej przepustowości dla kluczowych aplikacji lub protokołów. Qos to zarzadzanie ruchem, które pozwala na alokację zasobów sieciowych zarówno dla danych o znaczeniu krytycznym oraz normalnym, w zależności od rodzaju ruchu sieciowego oraz priorytetu przypisanego dla tego ruchu.

Anti Virus bezpieczeństwo sieci utm

Moduł antywirusowy oferuje ochronę stron internetowych i poczty elektronicznej przed złośliwym kodem: wirusami, robakami, spyware, końmi trojańskimi i keyloggerami.

Anti Spam bezpieczeństwo sieci utm

Cyberoam zapewnia ochronę przed spamem wysyłanym poprzez protokoły SMTP, POP3, IMAP, zagrożeniami typu zero-hour oraz zagrożeniami złożonymi m.in. spamem, złośliwym oprogramowaniem, botnetami, phishingiem i innymi.

Raportowanie bezpieczeństwo sieci utm

Moduł raportowania umożliwia podgląd aktywności sieciowej, dostarczając aktualne (w czasie rzeczywistym) informacje dotyczące działań użytkowników oraz stanu bezpieczeństwa sieci w obrębie organizacji, jak i w lokalizacjach zdalnych.

Placeholder

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych produktów.

Zaufali nam

zakrzew
sklejbudlogo
mada

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Live Chat