Sophos XG

Niezrównana wydajność, bezpieczeństwo i kontrola

Sophos XG Firewall to innowacyjne podejście do wszystkich aspektów bezpieczeństwa sieci. Zaczynając od sposobu w jakim zapory sieciowe są zarządzane, poprzez sposób w jaki przekazują informacje i jak współpracują z innymi systemami bezpieczeństwa. Cechuje się wyjątkową prostotą, zapewnia szczegółowy podgląd sieci i zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami.

Sophos XG Firewall – Najlepszy pakiet bezpieczeństwa

Zaprojektowany przejrzysty interfejs, który pozwala na korzystanie z zaawansowanych funkcji bez konieczności zostania ekspertem od bezpieczeństwa IT.

Zaawansowana ochrona stała się prosta

Większość zapór sieciowych zmusza do konfiguracji i zarządzania politykami w wielu modułach lub na wielu ekranach, ale nie Sophos, który zapewnia bogaty w funkcje zunifikowany model polityki, który pozwala na zarządzanie, przeglądanie, filtrowanie oraz sortowanie wszystkich użytkowników, aplikacji i polityk sieciowych na pojedynczym ekranie.

Potężny, wszechstronny, szybki

XG Firewall został zaprojektowany aby zapewniać niezrównaną wydajność. Urządzenia Sophos wykorzystują technologię wielordzeniową firmy Intel, dyski SSD oraz wykonują szybkie skanowanie treści w pamięci. Technologia optymalizacji pakietów Sophos FastPath zapewnia maksymalną przepustowość.

Raporty standardowo z urządzeniem

Wykorzystując setki wbudowanych raportów wiadomo dokładnie co się dzieje z użytkownikami i z siecią. W standardzie dostarcza szczegółowe raporty przechowywane lokalnie, bez potrzeby korzystania z odrębnych narzędzi. Unikalne raporty wynikowe – User Threat Quotient – pokazują, którzy użytkownicy stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa sieci.

Większa ochrona w jednym produkcie

Wszystkie niezbędne funkcjonalności zapory sieciowej, oraz funkcjonalności których nie ma nigdzie indziej, w tym rewolucyjny Security Heartbeat™, pełna zapora sieciowa dla aplikacji webowych, pełna ochrona antyspamowa, szyfrowanie oraz ochrona przed utratą danych (DLP). Bez dodatkowego sprzętu. Bez dodatkowych kosztów. Wystarczy wdrożyć to co jest potrzebne.

Łatwe zarządzanie wieloma zaporami sieciowymi

Sophos Firewall Manager umożliwia centralne zarządzanie wieloma zaporami sieciowymi z systemem operacyjnym SF-OS z pojedynczej konsoli. Sophos iView umożliwia skonsolidowane raportowanie z wielu urządzeń z systemami operacyjnymi SF-OS, Sophos UTM v9.x i Cyberoam OS.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Live Chat